Konkursi

Poziv za učešće na foto-konkursu

09. oktobar 2017.

DKMT Regionalna razvojna agencija Neprofitno javno društvo  poziva Vas da povodom održavanja svečane skupštine DKMT koja će se održati 21. novembra 2017.godine  u Novom Sadu  učestvujete na foto- konkursu pod naslovom  „ Život u Evroregiji Dunav-Kriš-Moriš-Tisa“.

Neophodno je da se  u prijavi na konkurs prilože fotografije koje prikazuju vrednosti evroregije, svakodnevnicu ljudi koji žive u pograničnom području, kao i fotografije koje dočaravaju  trenutke života pored granice.

Fotografije koje bude izabrao žiri biće izložene na svečanoj skupštini DKMT a autori odabranih fotografija dobiće poziv za učešće na  svečanosti.

Takođe, autori šest najboljih fotografija koje izabere žiri dobiće na dar mogućnost boravka za dve osobe za dva dana i jednu noć u hotelu po izboru u Vojvodini, Rumuniji ili Mađarskoj.

Više o samom konkursu i nagradama možete  pročitati u prilogu niže a konkursni materijal možete slati na imejl adresu :  dkmtfoto@gmail.com

Preuzmite dokumentaciju

Pošaljite ovu stranicu